O nás

01NAŠE SPOLEČNOST

Působíme na trhu s nábytkem a interiéry již od roku 1998 a během těchto více než 20 let práce jsme získali rozsáhlé zkušenosti s realizací projektů v oblasti interiérového designu a vybavení obytných a pracovních prostor. Naší hlavní předností jsou komplexní projekty domů a bytů, stejně jako kuchyňské projekty.

Otevřeli jsme první snowroom v Praze, který je velmi kompaktní a útulný, a perfektně slouží k představování nábytku a bytových dekorací z poslední pařížské výstavy, MAISON & OBJECT.

Jedná se o novou koncepci lehkého, módního a levného interiéru, jehož hlavním směrem je super-trendový eklektismus, ke kterému nás inspirují francouzští návrháři a dekoratéři. Nábytek a dekorace různých stylů a materiálů vytvářející harmonickou francouzskou atmosféru je pro nás charakteristický.

V našem showroomu najdete nespočet vzorkových katalogů, podle kterých si přes nás můžete snadno objednat nábytek na zakázku do ložnice, kuchyně a dětských pokojů, chodeb a obývacích pokojů, nebo také nábytek a dekorace například pro restaurace, do hotelových apartmánů, barů či konferenčních místností.

02SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Díky našim bohatým zkušenostem rozumíme potřebám našich zákazníků. Naším posláním je zprostředkovávat krásný, kvalitní nábytek, který v lidech vyvolává emoce a zároveň není pouhou dekorací, na kterou se bude prášit, nýbrž funkčním interiérovým vybavením.

Spokojení budete také s cenami, které jsou díky častým slevovým akcím a individuálním zakázkovým řešením přijatelné nejen pro majetné. Každý z vás si může díky nám dopřát snový nábytek a dekorace.

A kromě toho vám také ušetříme čas.

Zakázkové zboží je vyrobeno a přivezeno vždy na čas

Montáž provedou naši zkušení odborníci

Zpětnou vazbu a dodatečné žádosti anebo otázky vyřizujeme prakticky okamžitě

Pokud jsou spokojeni naši zákazníci, jsme spokojeni i my!

03CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?

Pomůžeme vám vybrat ideální dodavatele s bezchybným servisem a ideálním poměrem ceny a kvality. V případě jakýchkoli nedostatků, nedodržení lhůt nebo nedostatečné kvality pro vás najdeme náhradu a o vyřizovaní se opět postaráme za vás

Přivezeme a sestavíme objednaný nábytek.

Skrze showroom vám prezentujeme technologicky nejzajímavější i nejneobvyklejší inovace na trhu.

Pořádáme akce pro klienty, kde se mohou dozvědět více o nábytku, který je zajímá, a rovnou jej i zakoupit za nejlepší cenu.