Značky

Společnost ARTE BROTTO vyrábí luxusní kolekce nábytku v renesančním a art-deco stylu, kombinující půvab ruční výroby a atraktivní ceny.

Specializují se na prestižní nábytek vyrobený z vysoce kvalitních dřevin, který se vyznačuje řemeslným mistrovstvím s přísnou kontrolou kvality.

Jejich druhým směrem je také elegantní, moderní ekologický styl, kolekce Leonardo, který vychází z myšlenek a vynálezů slavného Leonardo da Vinci.

BERLONI S.p.A. - světový lídr ve výrobě kuchyní.

Již více než 50 let vyrábí italský BERLONI kuchyně a nábytek do domácností.

Společnost se specializuje na modulární kuchyně, ložnice a obývací pokoje se širokou škálou skříní, postelí, dětských pokojů, křesel, pohovek a příslušenství.

Bontempi Casa existuje od roku 1963, kdy se ji dva bratři Giancarlo a Acesandro Bontempi rozhodli založit.

Od samého počátku firma začala vyrábět vysoce kvalitní kovový nábytek v moderním stylu a teprve až později také ze dřeva, plastu, skla a dalších materiálů.

V průběhu let se firma vždy důsledně řídila hlavním principem: "Krása nábytku spočívá v jeho funkčnosti a pohodlnosti.

Společnost Doimo Salotti vznikla v roce 1968 ve městě Mosnigo di Moryago v provincii Treviso.

Specializují se na výrobu čalouněného nábytku: postele, pohovky, křesla a kanape.

Jejich produkty se vyznačuje trvanlivostí, konstrukční spolehlivostí a vysokou kvalitou švů a veškerých detailů.

Neustále zdokonalují výrobní technologie a rozvíjejí jejich know-how, volí ty nejlepší výrobní materiály a navzdory tomu se jejich produkty stále drží ve střední cenové relaci.

Značka Felis vyrábí širokou škálu sedacích souprav, z nichž většina jsou skládací modely s lůžkem, o které je na trhu s nábytkem neustále veliký zájem.

Společnost nabízí nejrůznější modely výjimečné kvality a designu.

Konstrukční řešení sedacích souprav ideálně splňuje potřeby spotřebitelů: snadná manipulace, pohodlí a různorodé variace čalounění s odnímatelnými kryty.

A cenová politika produktů je zároveň přijatelná prakticky pro kohokoli.

Jesse již více než 80 let úspěšně působí na trhu s nábytkem.Jejich produkty se vyznačují jednoduchostí a funkčností.

Firma vyrábí skříňový a ložnicový nábytek v moderním stylu, kombinací high-tech stylu a minimalismu. Neustále se rozšiřují své modelové řady.

Jejich hlavní tržní výhodou je obrovský výběr povrchových úprav v dýze a laku, stejně tak jako zajímavá práce s kouřovým a barevným sklem skříňových dveří.

Modularita produktů poskytuje téměř nekonečné možnosti individuálních řešení.

Společnost EUROMOBIL, která byla založena v roce 1972 jako malá italská dílna, která se brzy stala velikým průmyslovým podnikem a dnes je jednou z pěti nejúspěšnějších společností na trhu výroby nábytku v Itálii.

Jejich úspěch je spojen s nadčasovým designem a vysokou kvalitou kuchyní, stejně jako s neustálými materiálovými inovacemi a vynikající kolekcí barevných laků.

Goldconfort Factory je výrobcem čalouněného nábytku především z kůže, ale také z texturovaných vlnitých tkanin, které představují pevnost a stálost.

Používají výhradně kvalitní evropskou kůži, exkluzivní čalounění a pečlivě vybírané dřeviny.

Jejich produkty podrobují přísným kontrolám kvality ve všech fázích výroby.

Minacciolo je již dlouho známí značka na trhu, a to jako výrobce kuchyní a skříňového nábytku v americkém country stylu.

Kuchyňské nábytek této značky se odlišuje detailní výzdobou a barevností. Stíny krému, pistácie a mléka spolu s pilastry a řezbami dokáže kuchyni učinit neobvykle útulnou.

Vedle kuchyní vyrábí společnost ve stejném stylu také šatny, sekretářky, křesla a závěsy, stejně jako nábytek do obývacího pokoje, chodeb, dětských pokojů a koupelen.

Italská značka Morfeus byla založena v roce 1955. Jejich hlavním zaměřením je vývoj a výroba ortopedických matrací.

Po mnoho let Morfeus provádí důkladný výzkum a analýzy, testuje své výrobky a vše konzultuje s výzkumným ústavem spánku.

Výsledkem jsou zdravotní, pohodlné, luxusní matrace. V důsledku této tvrdé práce mají všechny produkty Morfeus ergonomické vlastnosti.

Jedná se nejen o matrace, ale také o postele, nábytek do ložnice a různé doplňky.

OZZIO Italia vyrábí širokou škálu stolů, židlí a jiného nábytku pro obývací pokoje a jídelny v moderním stylu.

Lehké a praktické provedení z kovu, dřeva, skla a plastu umožňuje využití těchto stolů a židlí nejen v soukromém interiéru, ale také v segmentu HORECO - v restauracích, hotelech a konferenčních místnostech.

Saba je výjimečná značka. Kvalita a design čalouněného nábytku této značky si záskali srdce lidí po celém světě.

Pohovky Saba vypadají co velmi jednoduše, někdy dokonce přísně, ale zároveň přinášejí skutečný komfort.

Přítomnost této značky v domácnosti vypovídá o vytříbeném vkusu majitele, protože je považována za jedno z nejmódnějších, protože i italská Vogue je často zahrnuje ve svých fotografických výstřelcích.

Ti, kteří kdy seděli na pohovce Saba, potvrzují, že jde o příjemný, hřejivý, uvolňující zážitek.

Značka SOVET je italská fabrika, která vyrábí stoly a židle. Stoly jsou obvykle tvořeny skleněnou deskou nebo celé ze skla.

Jedná se o jedinečné, lehké interiérové doplňky, které fascinují svou elegancí.

Navzdory technologické náročnosti výroby objemných skleněných produktů si značka udržuje přiměřené ceny, díky čemuž je pro mnohé lidi velmi atraktivní.

Značka Tomasella existuje již od roku 1948. Má velké výrobní zázemí a, což je velmi důležité, zcela individuální design. Jedná se zejména produkty do ložnic, obývacích pokojů a jídelen, které vyrábějí z materiálů šetrných k životnímu prostředí, tedy ze dřeva, tkanin, kůže.

Mnoho exkluzivních a praktických produktů společnosti Tomasella je spojeno s inovacemi v moderním a high-tech stylu a lze tvrdit, že dosáhly dokonalosti v modulárních principů nábytkového designu.

Stěny, jednotlivé moduly a kompletní sady dětského nábytku z jednotlivých modulů vám umožní vyzdobit výš domov v duchu minimalismu, art-deco nebo moderního stylu.

Tonin Casa vznikla před více než 40 lety. Bezchybný nábytek je jejich hlavním benefitem a cílem.

Zpočátku firma vyráběla nábytek klasického směru. V 90. letech však zabředla do výroby v moderním stylu. Pro vytvoření nové kolekce se obrátili na ty nejkreativnější designéry a interiérové návrháře v Itálii.

Obzvláště populární jsou jejich jídelní stoly a židle, které firma vyrábí v opravdu širokém spektru. Vyrábějí i nábytek pro ložnice, obývací pokoje, knihovny a domácí pracovny.

Společnost Vismap založili v roce 1977 čtyři odborníci: Vitangelo Carletta, Sandro Uncini, Mario Verdoni a Pietro Tartareli.

Všichni měli značné zkušenosti s výrobou modulárních kuchyní a rozhodli se začít společně podnikat v tomto odvětví. Sídlí v provincii Macerata a vyrábějí kuchyně v klasickém a moderním stylu ve středním cenovém segmentu.

Vismap je charakteristický flexibilitou a skvělým zákaznickým servisem.

Vondom je zářící nábytek vyrobený ze špičkových plastů. Jejich sortiment zahrnuje pohovky a křesla, postele, stoly a židle, lampy a příslušenství.

Všechny typy nábytku jsou vhodné indoorové i outdoorové použití. Jsou vhodné hlavně pro domácí prostory.

Lehátka, židle, sedací soupravy a židle od společnosti Vondom najdete kupříkladu v mnoha evropských odpočinkových rezortech.